povratak Povratak
stale studije iz oblasti MBA Ostale studije iz oblasti: MBA
Ostale studije iz kategorije: MBA studije
Ostale studije iz grada Beograd Ostale studije iz grada: Beograd
Ostale studije ove ustanove Ostale studije ove ustanove
Pogledaj prezentaciju ove ustanove Pogledaj prezentaciju ove ustanove
Prijavi se na mejling listu kurseva Prijavi se na mejling listu
postdiplomskih studija
Prijavi netačne informacije Prijavi netačne informacije

Master of Business Administration u saradnji sa Linkoln Univerzitetom

Pošalji link prijatelju Postavi link konkursa u favorites pic
Prikaži telefone Posetite sajt
Trajanje: 1 godina Cena u evrima: 8000 € Organizator: Univerzitet Singidunum

ZAJEDNIČKE POSLEDIPLOMSKE STUDIJE

UNIVERZITETA SINGIDUNUM I UNIVERZITETA LINKOLN

Univerzitet Linkoln iz Oklanda, SAD i Univerzitet Singidunum iz Beograda organizuju zajedničke poslediplomske studije.


"Financial Management and Investment Banking" i "Hospitality and Tourism Management" su aktuelni MBA programi u trajanju od 3 semestra (15 meseci). Program "Financial Management and Investment Banking" obuhvata jedanaest predmeta od kojih je sedam opštih i četiri specijalistička. Program "Hospitality and Tourism Management" obuhvata dvanaest predmeta, sedam opštih i pet specijalističkih.

Nastavni plan i program poslediplomskih studija osmišljen je sa idejom da zadovolji potrebe multinacionalnih korporacija i međunarodnih institucija u Srbiji. Namenjen je ambicioznim i kreativnim osobama koje žele da postanu uspešni menadžeri i lideri u svom poslovnom okruženju.

Na predavanjima se stiču savremena znanja iz oblasti finansija i bankarstva i turizma i hotelijerskog menadžmenta, ali sa posebnim akcentom na razvijanje karakteristika koje odlikuju uspešne lidere kao što su: samopouzdanje, emotivna i socijalna inteligencija, donošenje strateških odluka, poslovanje pod pritiskom,  razvijanje timskog duha.

Raspored predavanja je prilagođen potrebama zaposlenih kandidata, tako da se nastava održava u poslepodnevnim odnosno večernjim časovima i preko vikenda. Nastava se održava na engleskom jeziku i izvode je renomirani profesori Linkoln Univerzieta i Univerziteta Singidunum.

Po završetku studija dobija se diploma Univerziteta Linkoln i MOGUĆNOST NOSTRIFIKACIJE DIPLOME na Univerzitetu Singidunum.

Uslovi upisa:

Uslovi upisa na MBA studije su završene osnovne studije i tečno znanje engleskog jezika. Sa zainteresovanim kandidatima direktor Departmana za poslediplomske studije i međunarodnu saradnju obavlja intervju na engleskom jeziku.

Potrebna dokumenta za upis:

  • Dve fotografije dimenzija 3,5 x 4,5 i jedna 2 x 2,5
  • Fotokopija diplome osnovnih studija
  • Izvod iz matične knjige rođenih
  • Biografija
  • Uplatnica

Školarina:

Jednogodišnja školarina za Linkoln MBA studije iznosi 8.000 evra.
Školarina se može platiti u 10 mesečnih rata, prva rata (800 evra) pri upisu, a ostalih devet rata svakog narednog meseca. Ukoliko se školarina plaća u dve rate, pri upisu i na početku drugog semestra, student ostvaruje popust od 500 evra, tako da jednogodišnja školarina u tom slučaju iznosi 7.500 evra.

Ukoliko student celokupan iznos školarine plaća pri upisu, ostvaruje popust od 1.000 evra, tako da jednogodišnja školarina iznosi 7.000 evra.

Nastavni plan i program

Predavanja se odvijaju po principu analize slučaja (case studies) koji su pažljivo odabrani da bi pokazali savremene biznis prakse, kao i razvojne faze kompanija, naročito u našem okruženju.

Triptih predavanja

TeorijaPrimeriPraksa

Dokazao se u drugim svetskim akademskim centrima kao receptura za uspešno prenošenje najnovijih saznanja u domenu rukovođenja poslovanjem kompanija.   

Program Linkoln-Singidunum MBA je jedan od najmodernijih i najprogresivnijih poslediplomskih programa iz područja biznisa, jer se zasniva na:

  • Praktičnim primerima iz delatnosti na kojima se primenjuje teorija i najnoviji koncepti menadžmenta
  • "Case studies", čija analiza produbljuje znanja i studentima omogućava da razviju prednost u odnosu na svoju konkurenciju
  • Savršenoj kombinaciji priznatih teoretičara i uspelih menadžera koji prenose, kako moderna znanja, tako i svoj dugogodišnji "know how".


Baze analiza slučaja pokrivaju velika državna preduzeća u Srbiji, srednja i mala preduzeća, primere iz državne uprave kao i iz neprofitnog sektora.

Singidunum moduli se zasnivaju na konceptima koje koriste centri u Kembridžu, Fontenblou (INSEAD) i Bostonu. Poslepodnevna nastava, kao i intenzivni rad u grupama vikendom omogućava studentima da pored svojih profesionalnih i društveno-privatnih obaveza steknu potrebne veštine koje se danas od njih traže. 

Ispiti se polažu po pravilima Bolonjske deklaracije u vidu eseja, standardizovanih pismenih testova, grupnih projekata kao prezentacija i referata.

Financial management and investment banking (nastavni plan i program)
Hospitality and tourism management
(nastavni plan i program)

 

Pogledajte prezentaciju programa
Prilikom informisanja i/ili prijavljivanja na postdiplomske studije pozovite se na NajStudent.com

Ostali programi iz ove kategorije

Pošalji link - Master of Business Administration u saradnji sa Linkoln Univerzitetom
Zatvori

Prijavi netačne informacije
Zatvori

YoutubeFacebook
Infostud dobitnik priznanja Najbolje iz Srbije
Molimo sacekajte... loading