Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/mecafor.png
Prakse
Praktikant u sektoru nabavke
Lokacija Kikinda
Rok za prijavu 01.05.2024.
Postavljeno 17.04.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Mecafor Products pruža usluge mašinske obrade svetskim kompanijama iz autoindustrije i drugih oblasti.

Naši kupci su poznate svetske firme kao što su: Renault, Nissan, Volvo, Scania, John Deere i mnoge druge.

U cilju proširenja svog poslovanja, Mecafor Products je ostvario saradnju i sa avioindustrijom zbog čega je u potrazi za pojačanjem u sektoru nabavke.

Traži se: PRAKTIKANT U SEKTORU NABAVKE, Kikinda

Opis posla:

  • Organizacija nabavke materijala i opreme za potrebe kompanije (rezni alati, stezni alati, zaštitna oprema za operatere, sve za potrebe službe održavanja...)
  • Pronalaženje novih i održavanje kontakata sa postojećim dobavljačima
  • Ocenjivanje odabranih dobavljača i ažuriranje baze istih
  • Vođenje pregovora o uslovima nabavke uzimajući u obzir cenu, rok isporuke i uslove plaćanja
  • Vođenje evidencije o porudžbinama, praćenje rokova isporuke robe i planiranje smanjenja troškova
  • Organizacija transporta za nabavku
  • Dostavljanje kompletne dokumentacije knjigovodstvu
  • Obavljanje drugih administrativnih poslova

Kvalifikacije:

  • Obrazovanje: VI ili VII stepen ekonomsko/organizacionog usmerenja
  • Strani jezik: engleski- napredni nivo
  • Rad na računaru: MS Office- napredni nivo, posebno Excel
  • Odlične veštine komunikacije
  • Razvijene veštine pregovaranja
  • Dobre organizacione veštine
  • Sposobnost izvršavanja radnih zadataka pod pritiskom i u kratkim rokovima
  • Odgovornost, savesnost i predanost poslu
  • Motivisanost za učenje i usavršavanje

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom, timski orijentisanom okruženju
  • Rad u kompaniji koja je usmerena ka konstantnom razvoju
  • Priliku za profesionalno usavršavanje
  • Priliku za zaposlenje i napredovanje
  • Dobre uslove rada

Ukoliko vidite sebe kao deo našeg tima, pošaljite nam Vašu biografiju.

Samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije biće kontaktirani.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...